Elektromobil Lynk & Co Zero od Geely odhalil interiér

Na kanáli YouTube čínskej automobilky Geely bolo pred pár dňami zverejnené propagačné video pripravovaného elektromobilu Lynk & Co Zero. V záberoch môžete vidieť niektoré z funkcií pripravovanej novinky vrátane pripravovaného interiéru. Minulý rok predstavila Geely v rámci autosalónu v Pekingu verejnosti prvýkrát konceptuálnu verziu elektromobilu Lynk & Co Zero. O niekoľko mesiacov neskôr vyšlo najavo, že výrobca už začal testovať prototyp a nedávno odtajnil niektoré ďalšie podrobnosti novinky.

Lynk & Co Zero na testovacom okruhu

 Lynk & Co Zero, ktoré je postavené na novej modulárnej platforme SEA, dostane štýlový interiér. Bude mu kraľovať veľká multimediálna dotyková obrazovka, ktorá nie je v rozpore s modernými trendmi kombinovaná do jednej dotykovej ovládacej jednotky všetkých zariadení, ale spolu so skrytými deflektormi a fyzickými tlačidlami na prednom paneli duplikovanými na touchpade, tvorí harmonickú jednotku predného panelu.

Zero od Geely bude mať originálne osvetlenie, ktoré prechádza celým predným panelom až po prahy dverí. Elektromobil dostane športové sedadlá s látkovým obložením, trojramenný volant a množstvo ďalších moderných riešení na zlepšenie komfortu. Očakáva sa, že prvé exempláre nového elektromobilu sa môžu zákazníkom začať dodávať do konca tohto roka, výrobca však zatiaľ tieto údaje oficiálne nekomentoval.

Zdroj:
car.ru